OnePlus One – oficiální distribuční harmonogram

1

oneplus24

Smartphone OnePlus One si získal po svém představení značnou komunitu fanoušku, jenž mají zájem o jeho pořízení. Poptávka tak mnohonásobně převyšuje výrobní kapacity, což může úspěšně nastartovaný projekt zhatit. Toho jsou si vědomi i vývojáři tohoto přístroje, kteří zveřejnili itinerář s informacemi o distribuci tohoto přístroje, snaží se tak splnit stanovený cíl zahájit distribuci ve 2. kvartále roku 2014. Zároveň se snaží otevřeně informovat komunitu, tak aby zabránili odlivu zájmu o tento přístroj.

První předobjednávky ukázaly, že lidé si přejí mnohem více 64 GB model v černém provedení než 16GB bílou variantu. Podle poptávky byl zároveň upraven výrobní plán a navýšen výrobní plán pro 64GB modely , tak aby bylo uspokojeno co největší množství zájemců.

Harmonogram distribuce:

  • Nyní distribuováno 100 přístrojů pro největší nadšence
  • druhá polovina až konec května – Zahájení distribuce bílé 16GB varianty přístroje pro předobjednávky
  • začátek června – Zahájení distribuce černé 64 GB varianty  pro předobjednávky
  • během červa – značné navýšení distribuce novými kusy, které by měli uspokojit předobjednávky, jenž vznikly na podkladě pozvánek

V Česku si bohužel tento model nemůžeme předobjednat, případným zájemcům doporučujeme využít možnost objednání na adresu známých/rodiny v některém z podporovaných států. Model bude také po zahájení distribuce dostupný na známém aukčním portále eBay, zde však bude nutné počítat se značnou marží prodávajícího.

Zdroj: forums.oneplus.net

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here