Nexusy dostávají aktualizaci na Android 4.2.2 Jelly Bean

9

android jelly bean

Na internetu se začínají objevovat první zprávy o nově vydané aktualizaci, která je k dipozici pro zařízení z řady Nexus. Firmware s označením JDQ39 je založen na novém Androidu 4.2.2 Jelly Bean a podle dostupných informací přináší pouze vylepšení stability a výkonu. Mělo by jít o poslední verzi Jelly Beanu, dále se Google ve vývoji zaměří na zbrusu nový Android 5.0 Key Lime Pie, který by měl být vydán v květnu letošního roku.

Podle informací na internetu je Android 4.2.2 dostupný pro Galaxy Nexus (GSM), Nexus 7 a Nexus 10. Google však prozatím nic neoznámil oficiálně a z toho důvodu nevíme, pro jaké verze zařízení je aktualizace dostupná a kdy se jí dočkají všichni uživatelé. Pokud máte některý z výše uvedených Nexusů, doporučujeme vyzkoušet vyvolat aktualizaci v Nastavení. Update samozřejmě probíhá OTA cestou, tj. bez nutnosti připojení přístroje k počítači.

Android 4.2.2 Jelly Bean přináší například vylepšené notifikace při stahování aplikací, upravené rychlé nastavení, lepší zabezpečení při přístupu přes ADB a další nové funkce i opravy chyb, Detailní informace o novinkách v této verzi Androidu naleznete v našem článku.

android 4.2.2

via ap

9 KOMENTÁŘE

  1. Mám Galaxy Nexus (yakju) a zatím nic. Ale jako první dostává update verze takju, tak počkáme a uvidíme

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here