Lookout 3.0 nabízí nové uživatelské rozhraní a funkce

1

Oblíbená aplikace Lookout Security & Antivirus byla aktualizována na verzi 3.0. Novou verzi poznáte už na první pohled díky upravenému uživatelskému rozhraní, které lépe zapadá do novějších verzí Androidu. Vývojáři tvrdí, že aplikace je díky novému vzhledu intuitivnější, rychlejší a méně náročná na spotřebu baterie.

Novou funkcí je „Activity Feed“, tedy stránka s kompletními informacemi o ochraně telefonu, například informacemi o hrozbách, historií stahování aplikací, zálohování dat a bezpečnostními notifikacemi.

Jednou z hlavních funkcí aplikace Lookout pro Android je možnost vyhledání ztraceného či odcizeného telefonu. Problém se však objevil v případě, že měl telefon vybitou baterii. Tyto situace by mělo usnadnit automatické označení poslední pozice, na které byl telefon zaznamenán.

Poslední velkou novinkou, kterou Lookout 3.0 přináší, je kontrola při vytáčení telefonního čísla z internetového prohlížeče. Aplikace se tak snaží zabránit novému typu útoku, pomocí kterého je možno například smazat uživatelskou paměť telefonu.

Lookout Security & Antivirus pro Android si můžete stáhnout z Google Play Store. Základní verze aplikace je zdarma, za některé pokročilé funkce však budete muset zaplatit.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here