Listopad: Vodafone chystá 7 telefonů po sedmi korunách

0

Mobilní operátor Vodafone se chystá na vánoční trh přinést sedm chytrých telefonů, každý za skvělou cenu 7 korun, samozřejmě jen pokud se upíšete. Mimo telefony budou představeny také sedmipalcové a desetipalcové tablety vlastní značky.

„Letos přinášíme zákazníkům jednu z nejvýhodnějších nabídek chytrých telefonů v historii Vodafonu,“ řekl Frederic Perron, ředitel pro nefiremní zákazníky Vodafonu.

Těšit se můžete na Samsung Galaxy Mini II , Sony Xperia miro, Samsung Galaxy Ace Plus, Sony Xperia J, Vodafone Smart II, Huawei Ascend G300 a HTC Desire X.

Samsung Galaxy Mini II

Tento model pokračuje v cestě úspěchu předchozí verze. Avšak oproti první verzi má Galaxy Mini II odstraněno mnoho nedostatků a překvapí slušným výkonem. Model je také vybaven dobrou datovou konektivitou. Nedostatkem je displej, jehož rozlišení se pohybuje někde v průměru.

[table “611” not found /]

Graf ceny produktu Samsung S6500 Galaxy Mini II poskytuje server Heureka.cz

Sony Xperia miro

Nedávno představená Sony Xperia miro si získala mnoho fanoušků a spokojených uživatelů. Parametry je dost srovnatelná s předchozím modelem od Samsungu. Svým designem však určitě zaujme mnohem více. Potěšit může také poměrně slušnou výdrží baterie, tedy alespoň v této cenové kategorii.

[table “612” not found /]

Graf ceny produktu Sony Xperia Miro poskytuje server Heureka.cz

 Samsung Galaxy Ace Plus

Jedná se o telefon pro průměrného uživatele, rozhodně nepotěší operační systém Android 2.3, který je oproti dnešním verzím dost zastaralý, i když nejrozšířenější. Ace Plus by mohl zaujmout lepší integrací hudebního přehrávače, dvoujádrovým procesorem nebo mírným vylepšením fotoaparátu. Svým designem zase nijak zvlášť nevybočuje ze standardu Samsungu.

[table “618” not found /]

Graf ceny produktu Samsung S7500 Galaxy Ace Plus poskytuje server Heureka.cz

 Sony Xperia J

 

Model Xperia J má poměrně elegantní design a lehce prohnutou konstrukci. Parametry se však řadí také mezi nižší střední třídu. Jedná se o dalšího klasického zástupce pro nenáročného uživatele, který nedokáže telefon naplno využít. Svými parametry však neurazí a nabízí své tělo ve čtyřech barevných provedeních – černé, bílé, růžové a zlaté.

[table “619” not found /]

Graf ceny produktu Sony Xperia J poskytuje server Heureka.cz

 Vodafone Smart II

Velmi levný smartphone prezentující se pod značkou Vodafonu. Jedná se doslova o telefon za pár korun, vsází hlavně na uživatele, kteří s Androidem nemají žádnou zkušenost, nabízí mnoho barevných výměnných krytů a vylepšený displej. Parametry a designem však odpovídá své nízké ceně.

[table “620” not found /]

Graf ceny produktu Vodafone 860 Smart II poskytuje server Heureka.cz

 Huawei Ascend G300

Telefon se vyznačuje zejména svou nízkou cenou, za tu však nabízí slušné parametry, velký displej a dobrý fotoaparát. Zkrátka další model pro průměrného uživatele. Huawei si v poslední době podobnými modely dobývá evropský trh. Nikdo jiný nenabízí tak dobře vybavený telefon za tak nízkou cenu.

[table “621” not found /]

Graf ceny produktu HUAWEI Ascend G300 poskytuje server Heureka.cz

 HTC Desire X

O modelu od HTC s označením Desire X bylo hodně slyšet. I když očekávání společnosti nesplnil, přesto si dokázal podmanit velkou část uživatelů. Jedná se o poměrně silného hráče, tedy alespoň v rámci střední třídy.  Výkonný dvoujádrový procesor, Android 4.0, displej a design, to jsou přednosti tohoto zařízení.

[table “609” not found /]

Graf ceny produktu HTC Desire X poskytuje server Heureka.cz

Jak můžeme vidět, nabídka neobsahuje ani jeden high-end model, což je možná škoda a oproti ostatním operátorům tak může Vodafone přijít o potenciální zákazníky. Ani cena sedm korun u měsíčního plnění minimálně 777 Kč není nijak oslnivá. Za tuto cenu by operátor mohl nabídkou lepší telefon a nebo nabízet takto levně už u hranice 477 korun měsíčně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here