LG představilo novou verzi vlastního prostředí UX 4.0

0

 UX4.0_náhled Calendar_náhled CZ-smart notice_náhled

LG představilo nejnovější uživatelské prostředí pro mobilní zařízení – LG UX 4.0. To bude součástí LG G4, očekávané novinky letošního roku, která bude uvedena koncem dubna 2015 v Londýně. Vylepšené prostředí nabídne uživatelům jednoduché a intuitivní ovládání, možnost manuálního nastavení fotoaparátu či řadu dalších funkcí.

Od představení telefonu LG Optimus G v roce 2012 je každoročně společně s novou vlajkovou lodí řady G uvedeno i nové uživatelské prostředí. Dřívejší verze UX se zaměřovaly na větší komfort při používání chytrých telefonů, avšak LG UX 4.0 uživatelům přinese i optimalizované a individualizované prostředí. Některé funkce mají snazší ovládání, například Quick Shot lze nyní spustit dvojklikem zadního tlačítka nebo smart Bulletin automaticky generuje důležité informace z různých aplikací na jednu stránku pro co největší uživatelské pohodlí.

http://www.youtube.com/watch?v=Quo5E0xysXU

Fotoaparát je možné nastavit do tří módů – Simple, Basic a Manual. Nastavení Simple vytvoří fotografie pomocí automatického nastavení. Manuální ovládání však potěší i náročné fotografy, kteří chtějí mít plnou kontrolu nad svými snímky.

Nastavení kalendáře umožňuje snadné organizování času pomocí jednoduchých gest, přesouvání událostí i synchronizaci s účty na sociálních médiích. Vylepšená funkce Smart Notices obsahuje aktuální informace o počasí, dopravě a další data, která odpovídají denní rutině nebo plánům podle běžného chování či kalendáře uživatele.

„Vylepšili jsme i Galerii, ve které se fotografie řadí do alb podle místa a data jejich pořízení a novinkou je i Ringtone ID, které automaticky vytváří unikátní vyzvánění pro každý jednotlivý kontakt v seznamu oblíbených,“ popisuje novinky Sebastian Rill.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here