Huawei vydá Android 4.4 KitKat pro Ascend P6

1

Emotion UI 2 leak

Huawei nikdy nepatřil v oblasti aktualizací k nejpilnějším výrobcům. A nejinak je tomu ani v případě nedávno vydaného Androidu 4.4 KitKat. Ze smartphonů prodávaných v současné době dostane update na nejnovější verzi operačního systému nejspíš jen Huawei Ascend P6, který tak nejspíš přeskočí aktualizaci na Android 4.3 Jelly Bean.

Spolu s KitKatem se uživatelé dočkají také vylepšené uživatelské nadstavby Emotion UI 2.0, jejíž ukázku můžete vidět na screenshotech výše. Huawei se při jejím vývoji zjevně inspiroval známou MIUI ROM. Informace o aktualizaci Ascendu P6 na Android 4.4 KitKat pochází z čínské sociální sítě Sina Weibo a fóra Baidu, kde informaci zveřejnilo samotné vedení výrobce.

Vydání updatu je naplánováno na leden příštího roku. Je však nutné podotknout, že daný termín se týká čínského trhu, takže v Evropě si možná budeme muset počkat na Android 4.4 trochu déle.

zdroj: Huawei News (1, 2)

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.4 KitKat? Sledujte nášpravidelně aktualizovaný článek.

1 komentář

  1. Huawei se s uvedením modelu P6 rozjel a to je dobře. Osobně nejsem pro aktualizaci za každou cenu, v některých případech je to spíš na škodu,ale pokud to Hawei odladí a já věřím, že ano, tak je to dobrá zpráva pro uživatele. Já se ale zatím s žádným problémem u P6 nesetkal.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here