GTA Vice City již dostupné na Google Play (zkušenosti) [Aktualizováno: tak nakonec tedy ne]

11

Aktualizováno 22:19: Podle vyjádření Rockstaru se hra na Google Play dostala jen omylem, díky čemuž nefungovala validace hry ani následné stahování herních dat úplně korektně. Rockstar o tom ví a pokud jste si tedy hru již koupili, tak za ní nebudete muset po jejím, tentokráte opravdovém vydání, znovu platit.

A je to tu, dlouho očekávaná hra od společnosti Rockstar Games je dostupná v Google Play. Ano, jedná se o Grand Theft Auto: Vice City. Společnost předjímala, že bude hra dostupná 6. prosince, což splnili.

Nicméně většinu z vás budu muset zklamat. Kromě toho, že je hra kompatibilní jen s hrstkou zařízení si první uživatelé  stěžují na nemožnost stažení dat a černou obrazovku ihned po zapnutí hry. Vypadá to tedy tak, že bylo vydání hry zbytečně uspěcháno. Ještě doplním, že cenovka je stanovena na 116 Kč, což by se dalo očekávat.

Pro úplnost uvádím hodnocení z Google Play. Jak můžete vidět, žádná sláva to není. Průměrné hodnocení je 1,5 a počet stažení je zatím 240. Kompletní výčet zde: 5 hvězdiček 28, 4 hvězdičky 1, 3 hvězdičky 4, 2 hvězdičky 5 a 1 hvězdička 202.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: vlastní

 

11 KOMENTÁŘE

 1. Nechci moc moralizovat, ale kdyz uz nekdo publikuje na verejnem ceskem serveru, mohl by alespon tu gramatiku zakladni skoly ovladat (shoda podmetu s prisudkem – prvni stupen):
  První potenciální uživatelé si stěžují na nemožnost stažení dat a pokud již data stáhlY -> i

  • Radšej si zisti význam slova „moralizácia“ predtým než ho použiješ vo vete.. Nevyznieš potom tak trápne keď sa tu oháňaš gramatickými nedostatkami.

 2. Správa od Rockstar Games:
  We’re aware that some users have attempted to download Vice City: 10th Anniversary Edition from the Google Play Store and have experienced validation errors. Just to be clear: the game is not available for Android devices just yet, and if you’re seeing it listed on the Store then this is an error, and you shouldn’t attempt to download it. We’ll keep you up to date and let you know as soon as the game is live and available to purchase.

 3. Ta hra není špatná, to by ji asi nekonvertovali z PC verze… to že jsou tam špatná hodnocení, tak to bude tím že je to Android a na každém mobilu to funguje jinak, někde se to seká, někde to vůbec nejde zapnout…

  Kdyby jste se koukli na recenze třeba na Appstore, tak hru tam hodnotí všichni na 5 hvězdiček a píšou kladné komentáře 🙂

 4. Len tak pre info z Rockstar Games :

  Hi there,

  Thank you for contacting Rockstar Support. We’re aware that some users have attempted to download the game from the Google Play Store for Android and have experienced validation errors. Vice City is not yet available for Android devices, so if you’re seeing it listed there in error you should not attempt to download it. We’ll keep you up to date and let you know as soon as the game is available to purchase for Android users.

  *** Please note that players who already bought Vice City for Android will not be charged again when the game becomes available.

  If you are interested in receiving an automatic email notification as soon as there is more information about the release timing of Vice City for Android, please log into the Support Site and click Subscribe at the top of this page:

  http://support.rockstargames.com/entries/22572343-12-6-12-xapk-file-validation-failed-in-vice-city-for-android

  Please do not hesitate to get back to us with any further questions. We deeply apologize for the inconvenience.

  Best regards,

  Christopher Z.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here