Google vydal aktualizaci pro aplikace Google+ a Google Play Music

0

Google spustil aktualizace pro aplikaci sociální sítě Google+ a také pro aplikace Google Play Music. Relativně malé aplikace však přináší užitečné novinky, které běžní uživatelé jistě ocení.

Praktickou změnou v aplikaci Google+ je přidání tlačítka pro vložení odkazu v okně pro psaní příspěvku. Dále si na první pohled můžeme všimnout, že se v horní liště aplikace objevilo tlačítko s počtem notifikací. Uživatel tak nově nemusí kvůli notifikacím brouzdat v menu aplikace.

Google nezanevřel ani na správce komunit. Ti dostali nové nástroje pro moderování uživatelů a příspěvků.

Screenshot_2013-01-31-12-45-15

V aplikaci Google Play music byla vylepšena funkce tzv. instant mixů. Nově můžete vytvářet prostřednictvím této funkce playlisty čítající až 25 skladeb. Služba Instant mix funguje tak, že si vyberete jednu skladbu a aplikace vám automaticky vygeneruje playlist se žánrově podobnými skladbami.

Mnozí uživatelé si dlouho stěžovali na absenci tlačítka pro přehrání předchozí skladby ve widgetu samotné aplikace. Naštěstí toto tlačítko bylo s novou aktualizací přidáno.

Screenshot_2013-01-31-13-06-14

Google bohužel nezveřejnil oficiální seznam všech změn, takže se zřejmě nedozvíme, zda bylo něco vylepšeno v “pozadí” aplikací.

Zdroj: Android-Apps.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here