[FOTO] Nexus 3 od HTC na fotografii – Podvrh nebo realita?

4

Redaktorům ze serveru TechHog se povedlo získat exkluzivní fotky Nexusu 3. Ten Google připravuje ve spolupráci s firmou HTC, která měla na starosti vůbec první a dnes již legendární Nexus One. Celkově se jedná o poměrně veliké překvapení, očekávaná byla totiž spíše spolupráce s LG, která je v poslední době na trhu s Androidy velice aktivní a hlavně zatím žádný Nexus nedělala.

A co dalšího jsme se dozvěděli? Inu, moc toho není. Redaktoři sice získali fotku přední části telefonu, ale dle vyjádření člena vývojářského týmu se celý vzhled ještě změní, zatím totiž jde jen o raný testovací prototyp.

Jedna věc je na fotografii prototypu stejně zajímavá, chybí zde jakákoliv hardwarová tlačítka. Potvrzuje to tak nedávné informace, že nový Ice Cream Sanwich, kterým bude Nexus 3 vybaven, půjde ve šlépějích tabletového 3.0 Honeycomb a žádná hardwarová tlačítka nebude vyžadovat. Ovládací prvky budou namísto toho umístěny v liště přímo na displeji.

Ohledně bližších hardwarových specifikací zatím nemáme informace, ale vzhledem k fatku, že telefon dělá HTC, které se netají svou nákloností k Qualcommu, tak bych dříve předpokládanou Tegru 3 v telefonu neočekával. Jedná se, ale pouze o osobní spekulaci, žádné oficiální informace známy nejsou.

Nakonec jen doplním, že prototyp obsahuje přední kameru, která je na fotografii zakryta palcem.

Je také možné, že celá zpráva je jeden veliký podvrh. Jak poznamenal jeden z našich čtenářů, ruka, na rozdíl od telefonu, na stůl nevrhá žádný stín. Stín palce na telefonu je také poměrně nerealistický a chromový rámeček nesedí dosavadnímu stylu Nexusů.

 

Po anketě na FB jsme rozhodli, že komentáře poukazující na již opravenou chybu, které neobsahují jinou užitečnou informaci, budou smazány. Pokud by to někomu vadilo, nechť nám to řekne, pokud Vás bude dost, ustoupíme od toho. Přeci jen nechceme působit jako cenzoři.

4 KOMENTÁŘE

  1. myslím, že je to podvrh, hlavně stín pod palcem, je stejný na „mobilu“ a stolu. Připadá mi to, jakoby si s tím někdo hrál.

    A ještě „mobil“ hází stín na stůl a prsty (ruka) už ne?

    Navíc „chrom“ a google mi nějak nejde do sebe.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here