Film Interview je dostupný v US Google Play

0

interview

Film Interview je zatím k dostání na Google Play pouze v USA. Kdy se film dostane i do České republiky je jen otázkou času. Kvůli tomuto filmu také vypukl menší spor mezi USA a Severní Koreou. Státy na sebe útočily pomocí hackerů, kdy nejprve byl veden útok na hollywoodská studio Sony. Odplatou byl výpadkem internetu v Severní Koreji, ke kterému se nikdo nepřihlásil. Díky hrozbě teroristickými útoky odmítla velká kina film hrát, premiéra následně proběhla v malých kinech napříč USA.

Právě tyto události mají za následek dřívější spuštění digitální distribuce tohoto filmu, již nyní je dostupný v US Google Play, zde si jej mohou vypůjčit Američané za 6$ (136Kč) nebo koupit za 15$ (340Kč)

Film pojednává o moderátorovi a producentovi, kteří spolu vedou úspěšnou televizní show o celebritách. Dozví se, že jejich fanouškem je i Kim Čong-un. Využijí situace a vydají se do Severní Korey za Kimem, aby ho vyzpovídali a ukázali světu, že umí být i seriózní novináři. Když se o jejich cestě dozví CIA, dostanou za úkol Kima zabít.

Film má na ČSFD hodnocení 72% a těšíme se na něj.

Zdroje: phonearena.comcsfd.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here