Dropbox zavádí jednodušší aktualizace betaverzí své aplikace

0

Dropbox před nedávnem vyšel v nové betaverzi s číselným označením 2.2.2.8. Kromě několika nových funkcí týkající se fotografií, které se blíže představíme v druhé polovině článku, přinesla aktualizace také jednodušší stahování nových betaverzí aplikace. V nastavení Dropboxu 2.2.2.8 stačí zaškrtnout možnost „Get early releases“ a při vydání nové verze dojde k automatickému stažení nejnovější verze aplikace.

Tato možnost se brzy objeví také ve stabilní verzi Dropboxu, která je ke stažení z Google Play Store. V betaverzi je však možnost stahování experimentálních verzí aplikace defaultně zapnuta, u stabilní verze tomu bude naopak a pokročilí uživatelé budou muset tuto možnost zapnout manuálně v nastavení.

Jak už bylo řečeno na začátku článku, Dropbox 2.2.2.8 přináší několik novinek, zejména v oblasti fotografií. V první řadě se jedná o možnost sdílení či smazání více fotografií najednou. Druhou hlavní novinkou je možnost vytváření alb, do kterých lze fotografie umísťovat.  Díky albům si můžete ve své sbírce fotgrafií nejen udělat větší pořádek, ale také jednoduše sdílet větší počet fotografií najednou. Poslední verze aplikace přináší podle vývojářů také vylepšení uživatelského rozhraní a mnoho oprav menších chyb.

APK Dropboxu 2.2.2.8 si můžete bezplatně stáhnout zde.

via ap

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here