Další aktualizace Angry Birds Seasons přijde v září

3

Pokud už se nemůžete dočkat další tématické aktualizace hry Angry Birds Seasons, budete čekat už jen do září. Rovio totiž po konferenci ChinaJoy v Šanghaji oznámilo, že další aktualizace bude vydána právě na začátku září.

Tématem bude tentokrát čínský podzimní svátek Moon Festival (neboli The Mid-Autumn Festival, v čínštině Zhongqiu Festival). Tento svátek je po Novém roku a zimním slunovratu nejdůležitějším v čínském kalendáři. Jeho hlavním symboly jsou například speciální sušenky (Mooncake), ohnivé dračí tance i lucerny všech typů, velikostí a tvarů. Podle prvních dostupných obrázků to ale vypadá, že vývojáři použijí téma čínské kultury mnohem obecněji.

Rovio ještě neoznámilo datum oficiálního vydání aktualizace, letos ale svátek připadá na 12.září, proto můžeme aktualizaci očekávat nejpozději v tento den. Velmi pravděpodobná je dočasná čínská exkluzivita, hra tedy bude omezenou dobu dostupná jen pro uživatele z Číny.

Tímto krokem nechce Rovio jen udělat Angry Birds Seasons zajímavější, ale také posílit svou pozici na čínském trhu. Tento rok očekává společnost v Číně více než 100 milionů stažení.

zdroj: abn, powiki

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here