Asus PadFone se dočkal aktualizace na Android 4.1 Jelly Bean

0

asus padfone 1

Zatímco Asus PadFone 2 dostal aktualizaci na Jelly Bean už v prosinci loňského roku, první generace tohoto hybridního zařízení byla aktualizována teprve nyní. Nový update 10.2.1.9, jehož velikost je 579,51 MB, si mohou uživatelé mezinárodní verze Asusu PadFone (WW SKU) stáhnout ze stránek výrobce.

Aktualizace přináší v první řadě Android 4.1.1 Jelly Bean s rychlejším uživatelským rozhraním (tzv. project butter), inteligentním vyhledáváním Google Now, rozšířenými notifikacemi a dalšími novinkami. Asus však přidal také několik vlastních změn, jako například vylepšení funkcí slovníku, náhledů ve fotoaparátu, aplikace Scrapbook a správce souborů. Údajně byl také opraven problém s tlačítky pro změnu hlasitosti a přidána podpora NTFS i exFAT formátování SD karet.

Asus PadFone je jedním z posledních zařízení taiwanského výrobce, které se dočkalo aktualizace na Android 4.1 Jelly Bean. Asus se nyní soustředí zejména na Android 4.2, který už vydal pro Transformer TF300T. Ve druhém čtvrtletí letošního roku by však měly následovat i další modely, jako například Transformer Pad Infinity, MeMO Pad Smart a MeMO Pad.

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.1/4.2 Jelly Bean? Sledujte náš velký a pravidelně aktualizovaný článek.

zdroj: asus

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here