Asphalt 8: Airborne si můžete stáhnout zcela zdarma a s novým obsahem

0

Asphalt 8: Airborne, tedy nejnovější díl ze slavné série arkádových závodů, se dnes dočkal první velké aktualizace. A kromě nového obsahu a vylepšení kompatibility se hra dočkala snížení ceny.

asphalt 8

Dosud jste za stažení hry zaplatili jeden dolar, tedy necelou dvacetikorunu. Od dnešního dne si však Asphalt 8 můžete stáhnout z Google Play Store zcela zdarma. Rozhodně však nejde o předčasný vánoční dárek od Gameloftu, hlavní zdrojem výdělku totiž pro vývojáře zůstávají nepovinné mikrotransakce ukrývající se přímo ve hře.

Další novinky, které přinesla aktualizace, je přidaný obsah včetně časově limitovaných závodů, nových tratí v multiplayer módu a možnosti zakoupení nových vylepšení pro vaše vozidla. V Asphalt 8: Airborne také najdete zbrusu nové auto, a to Renault Clio RS, se kterým si můžete zazávodit v Clio RS Cup. Uživatel, který dosáhne nejlepšího výsledku, vyhraje skutečné Renault Clio RS. V nejbližší době plánuje Gameloft přidat do hry několik dalších vozidel.

Vývojáři také vylepšili kompatibilitu hry, takže si Asphalt 8: Airborne mohou zahrát majitelé více smartphonů a tabletů. Došlo samozřejmě také k opravám nejrůznějších chyb včetně potíží s barvami na Samsungu Galaxy S3. Asphalt 8: Airborne si můžete stáhnout z Google Play Store pomocí odkazu níže.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here