Angry Birds Space: Pig Dipper – nové podvodně-vesmírné úrovně

1

Stejně jako se před nedávnem nového herního obsahu dočkali hráči slunečné varianty rozzlobených ptáků s podtitulem Rio, tak tento týden na řadu přišli milovníci verze vesmírné s příznačným názvem Space.

Finské herní studio pro ně připravilo poměrně masivní aktualizaci, která kromě jiných drobností přinesla hlavně celou 30 nových úrovní zasazených do oblasti Pig Dipper. Jak můžete odhadnout z obrázku na začátku článku, tak nejde o oblast úplně obyčejnou. Od všech předchozích ji odlišuje přítomnost vody.

V nové sadě úrovní se tak budete muset vyrovnat nejen s gravitační fyzikou planet, ale nově, v Angry Birds snad úplně poprvé, také s vodou, tedy daleko větším odporem, Archimedovým zákonem a tak podobně.

Mimo toho se do Spaců dostal také systém power upů, který můžeme díky taktéž relativně nedávné aktualizace znát například z klasických Angry Birds. Ve zkratce můžete při každém hodu aplikovat na ptáka určité vylepšení, například „nafukovač okolních prasat“ a tak podobně. Vylepšení ale samozřejmě nemáte neomezené množství a tak se předpokládá, že si je budete dokupovat skrze vestavěný obchod za reálné peníze.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here