Alcatel uvádí na český trh tablet Pixi 7 – k dostání bude za necelé 2000 Kč

0

ONE TOUCH PIXI 7_Bluish Black_front angled right_landscape

Společnost Alcatel OneTouch uvádí v těchto dnech na český a slovenský trh Wi-Fi tablet PIXI 7. Novinka je určená pro začínající uživatele tabletů, které zaujme především svou nízkou cenou.

Sedmipalcový tablet PIXI 7 je zasazen v pevném plastovém těle, jeho záda jsou vyrobena z matného povrchu pro lepší úchop. Tříjádrový 1,2GHz procesor se stará o plynulé fungování a rychlou odezvu operačního systému Android 4.4 KitKat. Displej nabídne rozlišení 960 x 540 bodů nechybí ani podpora Wi-Fi,  pomocí zabudovaného infraportu můžete tablet použít jako dálkový ovladač k nejrůznějším zařízením, jako je televize, DVD přehrávač nebo domácí audiosystém.

Technologie Miracast vám zase umožní promítat vaše fotky nebo filmy z displeje tabletu bezdrátově na velkou televizní obrazovku v rozlišení Full HD.  Majitelé také jistě ocení na cestě autem nebo při výletech do přírody možnost využití tabletu pro navigaci, GPS modul u takhle levných zařízení nebývá obvykle ve výbavě.  Na přední i zadní straně najdete kamerky se základním VGA rozlišením.

Vnitřní paměť 4 GB lze snadno rozšířit pomocí microSD karty až o dalších 32 GB. Kromě toho PIXI 7 podporuje i připojení externích disků přes micro USB port díky funkci OTG. O to, aby vám uprostřed zábavy nedošla šťáva, se stará baterie s kapacitou 2840 mAh.

 

Novinka se prodává za doporučenou maloobchodní cenu 1990 Kč.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here