ZTE Nubia Z5S údajně nabídne Full HD displej a Snapdragon 800

1

ZTE by mělo svou řadu smartphonů prodávaných pod značkou Nubia brzy doplnit o další model. Půjde o našlapanou vlajkovou loď Nubia Z5S, která se ve většině parametrů vyrovná i smartphonům známějších výrobců.

Nubia Z5S leak1 Nubia Z5S leak2

Podoba Nubia Z5S už unikla na několika nepříliš kvalitních fotografiích. Pokud si vzpomínáte na loňskou Nubii Z5 nebo zmenšenou Nubii Z5 Mini, určitě vás design chystané novinky ničím nepřekvapí, čínský výrobce se totiž rozhodl opět použít kombinaci jednoduchého a elegantního vzhledu. Zájemci by měli mít na výběr z černé a bílé varianty smartphonu, přičemž obě budou nejspíš doplněny o detaily v červené barvě.

Co se týče výbavy, zatím pouze víme, že Nubia Z5S nabídne displej s Full HD rozlišením (1920 x 1080 pixelů), a to nejspíš v kombinaci s úhlopříčkou 5 palců. Srdcem přístroje by měl být čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800 (MSM8974AB) taktovaný na 2,3 GHz. Chybět nejspíš nebude ani zadní fotoaparát s rozlišením 13 megapixelů.

ZTE Nubia Z5S by měla podporovat většinu světových mobilních sítí, ale zatím není jasné, zda výrobce plánuje smartphone nabídnout na mezinárodních trzích. K oficiálnímu představení novinky s největší pravděpodobností dojde do konce letošního roku.

zdroj: Unvired View, Pocket Droid

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here