Sony Xperia ZR nabídne 4,6″ displej, čtyřjádro, 2GB RAM a voděodolnost

1

Sony podle uniklých informací připravuje další špičkově vybavený smartphone, který dokonce nabídne ještě vyšší odolnost proti vodě než Xperia Z. Nutno však podotknout, že uniklá Xperia ZR nebude nástupce současné vlajkové lodi, ale jen obdobným modelem s menším displejem.

Sony Xperia ZR by měla být vybavena 4,6″ displejem o rozlišení 1280 x 720 obrazových bodů, čtyřjádrovým procesorem Snapdragon S4 Pro/Snapdragon 600 taktovaným na 1,5 GHz a 2GB RAM. Smartphone bude také údajně mít 8GB vnitřní paměť, 13mpx fotoaparát se snímačem Exmor RS, 2 300mAh baterii a samozřejmě operační systém Android.

Zvýšenou odolnost proti vodě a prachu by měla být potvrzena certifikací IP58. Tělo Xperie ZR by mělo mít podobný design jako u Xperie ZL, tloušťku kolem 10 mm a hmotnost asi 140 gramů.

O podobném smartphonu jsme poprvé slyšeli zhruba před měsícem, kdy unikly specifikace několika chystaných modelů pro japonského operátora NTT DoCoMo. Jedním z uniklých smartphonů byla Xperia A (SO-04E) s kódovým názvem Dogo, která má téměř stejnou výbavu jako Xperia ZR. Je tedy velmi pravděpodobné, že tento týden uniklá novinka je mezinárodní verzí Xperie A.

Sony Xperia ZL
Sony Xperia ZL, která má údajně podobný design jako chystaná Xperia ZR

zdroj: xperia blog

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here