Sony Xperia Z1 a Z Ultra mají aktualizovaný firmware. Jaké změny přináší?

4

Chytré telefony Sony Xperia Z1 a Z Ultra obdržely aktualizaci systému přímo od výrobce. Před pár týdny si uživatelé stáhli update operačního systému Android, který jej přeměnil do verze 4.3 Jelly Bean. Tentokrát jim samotné Sony přináší změnu firmwaru.

Sony na sociální síti Twitter oznámilo update firmwaru pro oba chytré telefony s tím, že informovalo i o změnách, které přináší. Týkají se displeje, technologie bluetooth při streamování hudby, e-mailu a Wi-Fi. Také nezapomnělo dodat, že je změn ještě více, ale blíže je už nespecifikovalo. Zahraniční portál Android Central například zaznamenal, že se na smartphonu Z1 změnilo vyvážení bílé barvy podle nastavení displeje.

Sony Z1

Aktualizace mění firmware na verzi 14.2.A.1.136 a můžete jej získat prostřednictvím softwaru Sony PC Companion. Předpokládá se, že se v brzké době dostaví i možnost instalace přímo ze zařízení stažením pomocí Wi-Fi. Všem uživatelům doporučujeme firmware aktualizovat, jelikož pak budou moci své mobilní miláčky plnohodnotněji využívat.

Zdroj: Android Central

4 KOMENTÁŘE

  1. Mě se Z1 aktualizovala, ale verze sestavení mám teď 14.2.A.0.290, která už přinesla android 4.3. Od té doby byly certifikovány další dvě nové verze firmwaru 1.124 a 1.136. Sony si s aktualizacema zaslouží pochvalu, každý měsíc něco pošlou. Baterka se výrazně zlepšila bezproblému jedu 2 dny :-)) Na 1.136 se těšim, ale prý bude už během února KitKat tak uvidíme…

  2. … doporučujeme fw aktualizovat … Co raději před podobnými unáhlenými soudy počkat na první zkušenosti. Ne každý upgrade se povede, viz SGS III. Aby pak tady hodně lidí nebrečelo, že se to nepovedlo a namísto plnohodnotnějšího užívání, budou skřípat zubama a čekat na opravu.

    • To je fakt. Já u SIII nevydržel čekat na opravu, protože byl telefon nepoužitelný a rovnou se ho zbavil. Už bych se k samsungu nevrátil, kdo tu nepovedenou aktualizaci nezažil tak nepochopí, ale nešel mi třeba ani odemknout nebo zvednout hovor. Každopádně si myslím, že takovej shit u nikoho jinýho nehrozí…

    • Sony má podobných incidentů daleko méně, protože testuje více, než Samsung, terý jede na rychlost a ne na kvalitu…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here