Sony LT30p Mint se bude prodávat pod názvem Xperia T

0

Zatímco výbavu a design chystaného špičkového smartphonu Sony LT30p Mint jsme znali opravdu podrobně, záhadou zůstával název, pod jakým zařízení najdeme v obchodech. Až nyní odhalila DLNA certifikace, že novinka se bude prodávat jako Sony Xperia T.

Zároveň se blíží datum oficiálního představení telefonu, které je podle dostupných informací naplánováno na 29. srpna, tedy před krátce začátkem veletrhu IFA 2012 v Berlíně.

Design je velmi podobný Xperii GX. Sony se rozhodlo využít tzv. unibody konstrukci, která sice zajišťuje vyšší pevnost a celistvější vzhled, uživatelé ale přicházejí o vyjímatelnou baterii.

Japonský výrobce se při návrhu velikosti smartphonu na rozdíl od konkurence držel při zemi a vybavil jej pouze 4,3″ displejem s HD rozlišení a technologii WhiteMagic, která by měla zajistit lepší čitelnost na slunci. Recenzent, který měl telefon v ruce, si však stěžuje na nepříliš věrné podání barev a problémy s pozorovacím úhlem.

Vysoký výkon by měl zajistit dvoujádrový Snapdragon S4 s grafickým čipem Adreno 225 a 1GB RAM. Operačním systémem je Android 4.0 Ice Cream Sandwich, není však vyloučeno, že do prodeje se smartphone dostane už s novějším Jelly Beanem. Použitá grafická nadstavba nabízí několik nových funkcí a kosmetických změn designu.

Velkou výhodou Sony LT30p Mint by měl být kvalitní fotoaparát s rozlišením 13 megapixelů, který si bezproblému poradí s HDR a snímky při nízkém osvětlení.

zdroj: pd

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here