Samsung Galaxy Core LTE – levný smartphone s podporou sítí čtvrté generace

0

Samsung představil Galaxy Core LTE, další ze své rozsáhlé nabídky smartphonů střední a nižší třídy. Novinka je určena především pro zájemce o cenově dostupný smartphone s podporou sítí čtvrté generace. A co dalšího kromě LTE dokáže novinka nabídnout?

Samsung Galaxy Core LTE

Samsung Galaxy Core LTE je vybaven 4,5″ displejem o rozlišení 960 x 540 obrazových bodů. O výkon se stará blíže nespecifikovaný dvoujádrový procesor taktovaný na 1,2 GHz spolu s 1GB RAM. Interní paměť, která má velikost 8 GB, je možné rozšířit pomocí karet micro SD až o dalších 64 GB. Na zadní straně smartponu se nachází 5mpx fotoaparát, který disponuje automatickým ostřením a diodovým bleskem.

K další výbavě se řadí 0,3mpx přední kamerka pro videohovory, Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11 b/g/n, GPS, NFC a baterie o kapacitě 2 100 mAh. Operačním systémem je Android 4.2.2 Jelly Bean doplněný o známou uživatelskou nadstavbu TouchWiz. Zařízení má rozměry 132,9 x 66,3 x 9,8 mm a po designové stránce se nijak neliší od ostatních smartphonů korejského výrobce.

Samsung Galaxy Core LTE by měl být nabízen vybraných na trzích v Evropě a Asii. Cenu ani začátek prodeje zatím neznáme. Už nyní je však jasné, že telefon bude dostupný ve dvou barevných verzích, bílé a černé.

zdroj: GSM Arena, Phandroid

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here