Samsung představil Galaxy Ace Duos s podporou dvou SIM karet

3

Starší, ale stále oblíbený Samsung Galaxy Ace bude brzy dostupný v nové verzi s přídomkem Duos, která se od klasické verze bude lišit dvěma sloty na SIM karty.

Podpora dvou SIM karet je jediným rozdílem Galaxy Ace Duos ve srovnání se současnou verzí telefonu. I ve výbavě dual SIM verze tedy nalezneme 3,5″ displej s HVGA rozlišením, jednojádrový procesor taktovaný na 832 MHz, 512MB RAM, 5mpx fotoaparát a 3GB interní paměť. Operačním systémem je Android 2.3 Gingerbread s uživatelským rozhraním TouchWiz.

Samsung Galaxy Ace Duos se začne prodávat během června v Rusku a postupně se bude rozšiřovat na další trhy v Evropě, Jižní Americe, Asii a Africe. Telefon se pravděpodobně objeví i na pultech českých obchodů, kde bude nabízen za cenu nepatrně přesahující 5000 Kč.

zdroj: pa

3 KOMENTÁŘE

  1. Tak jsem ho koupil.Přešel jsem z SGS2.Ještě mám GSmart G1355.Teda žádnej rychlík,ale stačí.Škoda,že nemá blesk.GSmart má lepší nabídku při telefonování a odesílání SMS.Nemusíte nikde nic přepínat.Rovnou se Vás zeptá,z které SIM chcete volat nebo odeslat SMS.To je teda pohodlnější.Nemusíte nic kontrolovat a přepínat.Možná to vyřeší nějaká ap,ale nenašel jsem.Než bude na trhu Acer Liquid,tak dobrá volba.

  2. Děkuji za nabídku. Pomalu si zvykám na menší obrazovku. Rozlišemí lepší než GSmart. Na slunci také. Baterie dobrá,už si asi sedla. Slyšitelnost taky OK. Podle XDA jsem provedl root. Škoda,že nikde není žádná diskuze. Folii jsem zastřihl z Ace,na šířku pasuje,jen je asi o dva mm delší. Jako na GSmart G1355 nikde nic nekoupíte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here