Samsung možná připravuje trojici nových telefonů

0

V poslední době se spekuluje o tom, že Samsung chystá trojici nových modelů. Spojovány jsou se soudním sporem, který Apple nedávno prohrál a teď má důvod obávat se o prodej některých svých zařízení na území USA. Chystat by prý měl model Galaxy S III Mini, S II Plus a Galaxy Premier.

Jak již sám název napovídá, Galaxy S III Mini by měla být zmenšená vlajková loď Samsungu, která získala mnoho ocenění a v prodeji předběhla dokonce i poslední generaci iPhonů. Mini nabídne dvoujádrový procesor, čtyřpalcový Super AMOLED displej s WGA rozlišením a také pěti megapixelový fotoaparát. Cena modelu je odhadována okolo sedmi tisíc korun.

Vlajková loď Samsungu - Galaxy S III

Kdysi velmi oblíbený Galaxy S II by se měl dočkat svého nástupce, ten ponese označení Galaxy S II Plus a přinese o něco horší hardwarové parametry. Uvnitř najdeme pouze jednojádrový procesor taktovaný na 1 GHz. Osazen bude 4,3 palcovým Super AMOLED displejem. Oproti modelu Galaxy S III Mini však bude mít osmi megapixelový fotoaparát.

Galaxy Premier by měl být po hardwarové stránce velmi podobný Galaxy S II Plus. Samsung však prozatím nic oficiálně nepotvrdil a tak informací o modelech je jen velmi málo. Uvidíme, zda se modelů v budoucnu opravdu dočkáme.

Zdroj: mobilenet

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here