Samsung Galaxy S III dostane Android 4.1 dříve, velké šance má opět i Galaxy II

5

 

Internetový server SamMobile přinesl informaci, že podle jeho interntích zdrojů ze Samsungu, probíhá testování nového Androidu 4.1 Jelly Bean jak na Samsungu Galaxy S III tak i starším a podle starších informací odepsaném Galaxy S II.

Aktualizace na Galaxy S III je prý navíc téměř hotová a ačkoliv zatím není dán přesný datum jejího vydání, tak je to otázkou spíše několika málo jednotek týdnů než měsíců.

Testování Androidu 4.1 Jelly Bean na Galaxy S II jde podle všeho zatím také poměrně dobře. Je tedy velmi pravděpodobné, že telefon nakonec oficiální aktualizaci  dostane. Úplně  jisté to však stále není.

O dalších zařízeních bohužel žádné novinky neprosákli, server SamMobile však odhaduje, že aktualizaci dostane také Galxy Note a Galaxy Tab 7.7.

Jak to vše nakonec dopadne je nyní jen na společnosti Samsung. Doufejme však, že aktualizaci dostane co nejvíc zařízení, bude možné. A co si o těchto nových informacích myslíte vy? Budeme rádi za vaše komentáře níže.

Zdroj: SamMobile

5 KOMENTÁŘE

  1. No kdyby byl update i pro Galaxy S II,tak po obrovske kritice na (NE)podporu Samsungu ze vsech stran by si tim dost zlepsil reputaci!!

  2. Ja si myslim, ze tentokrat se bude Samsung snazit a do konce leta by to mohlo byt nejen na SIII… Aspon v to doufam 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here