Oppo Find 7 nebude mít 5,7″ displej

0

oppo find 7 teaser

Čínský výrobce Oppo na Twitteru zveřejnil obrázek, který naznačuje brzké představení smartphonu Find 7.  Zároveň Carl Pei, šéf mezinárodního marketingu společnosti, uvedl v jednom z rozhovorů novinku týkající se displeje. Oppo Find 7 podle něj nebude mít displej s úhlopříčkou 5,7″ ani 7″.

Zejména o první možnosti se ještě nedávno spekulovalo, a to v kombinaci s velmi vysokým rozlišením 2560 x 1440 obrazových bodů. Mnoho zájemců o Oppo Find 7 jistě potěší, že smartphone nejspíš dostane menší displej, jeho přesnou úhlopříčku však Carl Pei neoznámil. Vzhledem k tomu, že předchůdce Find 5 měl pětipalcový displej, očekáváme u Find 7 stejnou nebo nepatrně větší úhlopříčku, konkrétně 5,2″ nebo 5,5″.

Bohužel i další výbava smartphonu je nejspíš jen čirou spekulací. Pod kapotou by se měl ukrývat čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 805 taktovaný na 2,5 GHz, grafický čip Adreno 420 a 3GB RAM. K další předpokládané výbavě patří 13mpx zadní fotoaparát, 5mpx přední kamerka pro videohovory a u smartphonů Oppo vůbec poprvé použitá technologie připojení k internetu LTE.

zdroj: GSM Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here