Na Google Picasa se objevila fotografie údajně pocházející z Galaxy Nexusu 2 (I9260)

2

O tom, že se ještě před příchodem plnohodnotného nástupce aktuálního referenčního telefonu Google, Nexusu Galaxy, dočkáme jeho lehce vylepšené verze s názvem Nexus Galaxy Plus a kódovým označením I9260, se spekuluje již poměrně dlouhou dobu.

Až na jednu zmínku v dokumentech Samsungu a několik dalších drobných vodítek ale nebyla jeho existence nikde pořádně potvrzena a stále tak zůstáva možnost, že jej Samsung jen plánoval udělat, ale přímo k realizaci se nikdy nedostal.

Dnes ráno se nicméně na Google Picasa objevila dvojice fotografií, které byly podle EXIF informací vyfoceni zařízeními I9260XXALI5 a I9260XXALI6, tedy zřejmě prototypy Nexusu Galaxy Plus.

Samozřejmě je nutné mít na paměti, že EXIF informace se dají velmi snadno zfalšovat, nicméně osobně bych jim vzhledem k dřívějším únikům Galaxy Nexusu stejným způsobem, i poměrné věřil.

Nexus Galaxy Plus by měl nabídnout o chlup lepší 4,65“ Super AMOLED HD displej, dvoujádrový Cortex-A9 procesor taktovaný na 1.5 GHz, 8MPx zadní a 1,9MPx přední fotoaparát a slot na microSD karty.

Oproti starší verzi by tak byl lepší jen o trochu lepší technologii displeje, 300MHz na každém jádru, 3MPx na zadní a 0,6MPx na přední kameře a onen slot na microSD karty. Vzhledem k silnějšímu procesoru by možná nabídl také lepší grafický čip, konkrétně se spekuluje o PowerVR SGX544 GPU.

Zdroj: gsmarena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here