Mini verze HTC One (M8) přijde pravděpodobně na trh v květnu

0

Podle jednoho maloobchodního prodejce ve Spojeném království pracuje HTC na mini verzi své nové vlajkové lodě – HTC One (M8). Někdo by si mohl říci, nakolik je informace od pouhého prodejce jistá. Pravda je taková, že již serveru Gsmarena přinesl v předstihu informace o chytrých telefonech Sony, které skutečně představeny byly.

gsmarena_001

Stejně jako klasická verze bude i ta mini mít tělo tvořené ze slitiny, která je z 90% složena z hliníku. Podle spekulací bychom se měli dočkat 4,5″ displeje blíže neznámého rozlišení, dá se však předpokládat, že bude použito rozlišení HD (1280*720), které je pro podobné modely typické.

Jaký procesor bude přístroj pohánět jaké také jedna velká neznámá, použitá kamera by však měla být jasná. UltraPixel, který nabízí větší verze, by měl být přítomen i v mini verzi, ovšem nejspíše bez hloubkového senzoru (depth sensor). Tato dvojkombinace by podle všeho měla být výsadou pouze vlajkové lodě. Dostupnost sice jistá není, ale hovoří se hodně o možné uvedení na trh v květnu, oficiálního představení bychom se tedy mohli dočkat již v následujících týdnech.

Zdroj: Gsmarena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here