LG Optimus Black dostane aktulizaci na Android 4.0 Ice Cream Sanwdich

1

Pokud by se hledala firma, která za poslední rok nejvíce slibovala, oddalovala a nakonec nedodávala aktualizace svých telefonů na novější verze Androida, tak by určitě vyhrálo LG. Nejenže totiž nebyla schopná  aktualizovat své vlajkové lodi v rozumném čase na Android 2.3 Gingerbread, ale nepoučila se ani u Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich.

Na ten sice pro většinu svých telefonů aktualizaci přislíbila, ale prozatím ji nebyla schopná dodat. Naštěstí to ale alespoň vypadá, že aktualizaci nakonec nezruší a dokonce ji přinese i na LG Optimus Black, pro který původně přijít neměla.

Na nových baleních LG Optimusu Black v obchodech se totiž začala objevovat nálepka hlásající, že toto zařízení dostane aktualizaci na Andriod 4.0 Ice Cream Sandwich. Samozřejmě nejde o stoprocentní garanci, nicméně pokud teď LG aktualizaci nedodá, tak bude mít dost možná i právní potíže s klamavou reklamou.

Bohužel stále zůstává otázkou, kdy aktualizace přijde, podle původních plánů měla být již dávno na všech zařízeních a i odložené aktualizaci X2 již nezbývá moc času, nicméně jak známe historii LG aktualizací, tak to může trvat ještě třeba i rok.

Zdroj: gsmarena

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here