LG G Pro 2 by měl mít kvalitní reproduktor a velmi tenký rámeček kolem displeje

0

LG G pro 2 leak 3

O chystaném tabletofonu LG G Pro 2 jsme už psali několikrát, většinou v souvislosti s informacemi zveřejněnými samotným LG. Korejský výrobce už nám prozradil, že plánuje přístroj představit na konci února, kdy se v Barceloně koná veletrh MWC 2014. Dále jsme se dozvěděli, že LG G Pro 2 bude disponovat 13mpx fotoaparátem s vylepšenou optickou stabilizací OIS Plus a nahráváním videí v Ultra HD rozlišení.

Další podrobnosti o LG G Pro 2 pocházejí ze zdrojů neoficiálních, jejich pravdivost tak nemůžeme s jistotou potvrdit. Tabletofon by měl údajně vynikat velmi tenkými rámečky kolem displeje s tloušťkou jen 0,4 mm. Díky tomu by měl displej zabírat nadprůměrných 77,2 % z přední části smartphonu. Jen dodejme, že G pro 2 bude mít podle očekávání 6″ displej s rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů (Full HD).

Pokud začneme mluvit o smartphonu s kvalitními reproduktory, většina z vás si nejspíš vybaví některý z modelů od HTC. Kvalitní zvuk by však chtělo nabídnout také LG u tabletofonu G Pro 2. Reprododuktor smartphonu by měl mít výkon 1 W a podle korejského zdroje nabídne LG G Pro 2 vůbec nejkvalitnější zvuk mezi mobilními telefony. K nastavení zvuku bude údajně sloužit dedikovaná aplikace s názvem Smart Listening.

zdroj: Phone Arena (1, 2)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here