LG G Pro 2 bude mít 13MPx fotoaparát s vylepšenou optickou stabilizací a videi v Ultra HD

0

LG pokračuje v odhalování svého připravovaného tabletofonu G Pro 2. Minulý týden společnost na svém webu oznámila, že novinku představí v únoru na veletrhu MWC 2014. Tentokrát LG nevydrželo pár týdnů počkat s informacemi o fotoaparátu a opět je zveřejnilo na korejské verzi svého webu.

LG G pro 2 leak 3
LG G Pro 2 na nedávno uniklé fotografii

LG G Pro 2 bude mít 13megapixelový fotoaparát doplněný o vylepšenou technologii optické stabilizace obrazu, kterou výrobce označuje jako OIS Plus. Mělo by jít o stejnou optickou stabilizaci, jakou najdeme ve vlajkové lodi LG G2, ale doplněnou o stabilizaci softwarovou. Výsledkem by měly být ještě ostřejší fotografie, na hodnocení technologie si však budeme muset počkat až na první ukázkové snímky.

Tím však přednosti fotoaparátu rozhodně nekončí. G Pro 2 nabídne možnost natáčení videí v rozlišení Ultra HD, někdy také označované jako 4K. Řečí čísel se jedná o rozlišení 3840 x 2160 obrazových bodů. Kromě toho tabletofon zvládne pořizování slow motion videí. Chybět samozřejmě nebude ani 2,1megapixelová přední kamerka pro videohovory a autoportréty.

O další výbavě zatím LG mlčí, podle dřívějších spekulací bychom ale měli očekávat 6″ displej s rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů (Full HD). Uvnitř by měl tepat čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800 doplněný o 3GB RAM, vzhledem k výše zmíněnému Ultra HD videu se však jako pravděpodobnější možnost jeví novější Snapdragon 805.

zdroj: Android Central, GSM Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here