Lenovo představilo dalších pět smartphonů

0


Lenovo se na CESu opravdu snaží, aby proniklo na trh se smartphony. Po včerejším představení modelu K900, který v sobě obsahuje procesor od Intelu na frekvenci 2GHz, firma představila dalších 5 modelů.

Dalším smartphone, který Lenovo představilo, je model S890, který byl vytvořen pro sledování multimédií, prohlížení webů a jiných zábavných činností. Do tohoto modelu Lenovo osadilo display o velikosti 5″, ale s rozlišením pouhých 960×540. Na zadní straně telefonu má telefon 8MPx fotoaparát, který je doplněn o funkci Lenovo Super camera software. Zařízení má tloušťku okolo 9.3 milimetru a váží 176 gramů.

Pokračujeme dále, tentokrát modelem S720, který disponuje několika vylepšení v oblasti multimédií. Telefon obsahuje například vylepšení zvuku v podobě Dolby Digital-Plus a opět v telefonu nalezneme Lenovo Super camera software. Telefon má v sobě dvou-jádrový procesor, 4,5″ display s rozlišením 960×540. Přední fotoaparát nabízí rozlišení 1MPx, zadní 8MPx. Celé zařízení pohání baterie o velikosti 2000mAh a jeho tělo má tloušťku 9.9 milimetrů.

Na řadu nyní přichází model P770, který je vyroben pro businessmany a profesionály, kteří potřebují svůj smartphone neustále aktivní. Proto Lenovo do tohoto telefonu osadilo baterii o kapacitě 3500mAh s podporou nabíjení ostatních zařízení (nabíjení pomocí OTG kabelu). Telefon by měl vydržet 30 hodin hovoru a na trhu se bude prodávat již s předinstalovaným antivirusem.

Pomalu dokončujeme náš průlet telefony – tentokrát se podíváme na P800, který je určený hlavně pro začátečníky s Androidem. Na trh přijde s 1,2 GHz dvou-jádrovým procesorem. Co se týče displeje – velikost displeje bude 4,5″ a bude mít rozlišení 480×854. Celé zařízení bude pohánět baterie o kapacitě 2000mAh.

A dostáváme se k poslednímu zařízení – A690, které nabídne 4″ display s rozlišením WVGA a celé zařízení bude pohánět pouze jednojádrový procesor s taktem 1GHz. Předpokládá se, že tento smartphone bude nejtenší ze všech výše uvedených.

 

Všechny telefony by se měly dostat do prodeje ještě do konce tohoto měsíce – a to konkrétně v Číně. Všechny smartphony, které jsou zde vypsány, budou existovat i v Dual-Sim variantě, budou mít tedy určitě čím zaujmout. Co se týče expanze modelů i do jiných zemí, Lenovo zatím mlčí.

 

Zdroj: phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here