JiaYu S1 dostupné celosvětově za 370 dolarů

0

1810442m6y22eh2o6h96ot

Jeden z aktuálních vlajkových modelů prodávaných v Číně, JiaYu S1, míří do mezinárodního prodeje. Cena vypadá zajímavě, zastavila se na 370 dolarech (v přepočtu sedm a půl tisíce českých korun). Co ale nabízí? Pojďme se blíže podívat.

Nejprve se ale podíváme na výrobce, tedy společnost JiaYu. Její činnost započala v roce 2009, v dnešní době má více než 400 zaměstnanců. Specializuje se na výrobu elektroniky, především pak chytrých mobilních telefonů, jež bych zařadil do střední třídy – rozhodně se nesoustředí na co nejnižší cenu. Centrálu společnosti nalezneme v prefektuře Pao-ťi (Čína).

Model JiaYu S1 se nevymyká nastavenému trendu a za celkem přijatelnou cenu nabízí vysoký výkon. Poprvé u tohoto výrobce došlo k nahrazení procesorů od MediaTeku procesorem od společnosti QualComm, konkrétně modelem Snapdragon 600. Proceos doplňuje operační paměť RAM o hodnotě 2GB a úložná paměť, jejiž hodnota činí chválihodných 32GB.

K šetření nedošlo ani u displeje – nachází se zde pětipalcový displej od společnosti Sharp, který disponuje rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů. O jeho ochranu se stará Corning Gorilla Glass. Potěší také přítomnost 13 mega-pixelového fotoaparátu značky Sony, podpora technologie NFC a možnost bezdrátového nabíjení.

Jak se vám líbí? Já osobně si myslím, že je to dobrá koupě, ačkoliv z čínských značek preferuji především Xiaomi. Pokud máte s modely této značky své zkušenosti, napište do diskuse!

Zdroj: Gizchina.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here