HTC zahájilo aktualizaci svých telefonů Sensation a Sensation XE na Android 4.0 ICS

5

Podle příspěvků na fóru XDA to vypadá, že HTC v tichosti zahájilo dlouho očekávanou aktualizaci svých telefonů na Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Někteří uživatelé ze skandinávských zemí a Německa, kteří mají nebrandovanou verzi telefonů HTC Sensation a HTC Sensation XE, už dostávají aktualizaci na „zmrzlinovou“ verzi Androidu, doplněnou o uživatelské rozhraní HTC Sense 3.6.

Update probíhá klasickou OTA cestou (přes bezdrátové sítě, není nutné připojení telefonu k PC), stačí tedy zapnout připojení k internetu a v telefonu přejít do NastaveníInfo o telefonu – Softwarové aktualizace a kliknout na tlačítko Zkontrolovat nyní. Distribuce aktualizace probíhá postupně v jednotlivých evropských regionech, proto buďte trpěliví, pokud vám telefon žádnou aktualizaci nenabídne. Pokud máte telefon zakoupený u operátora, může se čekací doba ještě prodloužit.

  

Vzhledem k tomu, že HTC ještě nevydalo žádné oficiální prohlášení, nemůžeme vám sdělit, zda nejde jen o testování nebo chybu. Další informace o aktualizacích telefonů od HTC na Android 4.0 Ice Cream Sandwich naleznete v následujících článcích:

via ap

5 KOMENTÁŘE

    • Tak po tejdením používáním jdeme na downgrade… ics to je jak vratit se zpatky na stromy, nepoužitelnej prohlížeč, složitý klikání v nabídkách navíc a jako bonus pada sense..nebrat

      • No a co je jeste horsi u mne se na sensationu samovolne nahodile spousti wifi a mobilni sit  a nevim jak to zakazat 🙁

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here