Hasan Kaymak představil povedený koncept HTC One Tigon

1

Tigon2

Známý 3D návrhář Hasan Kaymak představil neoficiální koncept vlajkové lodi HTC pro následující rok. Pojmenoval ho HTC One Tigon a je třeba uznat, že se jedná o povedený model. Mimo velice jemný a elegantní design by nabídl i nové funkce.

Design je velmi podobný stylu jihokorejského Samsungu, který ovšem uživatelům vyhovuje, jak ukazují hospodářské výsledky výrobce. Okolo displeje najdeme jen malý rámeček a o něco větší prostor nabízí horní okraj telefonu, kde je umístěna mimo jiné přední kamera a velmi zajímavý malý displej pro zobrazení aktivních upozornění. Provedení by mělo být bílé s nepatrnými červenými prvky pro oživení.  Na zadní straně je umístěn fotoaparát s dvojitým LED bleskem a „maskovaným“ reproduktorem.

Významným prvkem jsou dotykové plochy na horní a boční straně telefonu. Ty zcela nahrazují klasická hardwarová tlačítka. I přesto, že je koncept telefonu velmi štíhlý, podle Hasana je dostatečný pro 4 650 mAh baterii. Operačním systémem by v tomto případě byl Android 4.4 KitKat. Samozřejmě s HTC Sense.

httpv://www.youtube.com/watch?v=XSdN_r-9BZg

zdroj: gizchina via: sa

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here