Galaxy S5 zažívá globální úspěch

3

Samsung-Galaxy-S5-Camera

Jihokorejská společnost Samsung, která se řadí mezi naprostou špičku ve světě chytrých telefonů s Androidem, zažívá se svým modelem Galaxy S5 poměrně velký úspěch. Tvrdí to alespoň čísla od společnosti Localytics, která se objevila tento týden na internetu.

V těchto číslech se totiž můžeme dozvědět, že za (přibližně) dva týdny prodeje modelu Galaxy S5 dosáhla společnost Samsung podílu 0,7% všech zařízení s Androidem. A to je poměrně velké číslo, vezmeme-li v potaz, že telefon je v prodeji opravdu jen chvíli!

Ovšem, budiž otázkou, jak to s prodejem bude vypadat dále. Je pravdou, že společnost Samsung oslavila u tohoto modelu nejrychlejší prodej všech dob – většina lidí byla na tento telefon zvědavá, popřípadě prodejci nabízeli telefon s nějakým dárkem pro první kupující, což také nějaké zákazníky přitáhlo.

Suma sumárum – pokud Samsung bude pokračovat takto dále, již během týdne bychom se mohli dočkat toho, že Galaxy S5 bude zabírat na trhu podíl rovné 1%.

 

Zdroj: AndroidCommunity

3 KOMENTÁŘE

  1. Super, perfekt…bla bla. Obří číslo… Bohužel ve svém širokém okolí neznám ani jednoho člověka co by si S5 koupil, dokonce ani neslyším a nevím o tom, že by někdo uvažoval o jeho koupi. Když už tak slyším spíše negativní reakce. Samozřejmě nevím jak se prodeje vyvíjí jinde ve světě, ale soudě dle starších zpráv o zázračných prodejích třeba S4 atd., kdy se nakonec ukázalo že tak slavné to nebylo (většinou se to ukáže na akciích), tak se o super prodejích S5 dá hodně reálně pochybovat…

  2. Na telefon jsem koukal u nas v Shopu,jsou Samsung Gold partner.Ptal jsem se kolik lidi si tento predrazeny paskvil koupilo.Od zacatku prodeje jenom 2,ptam se jestli to byli obycejni lidi,ne nejakej reditel a pravnik.Hmmm tak se trhaji rekordy,kecy.Samsung nejenom uz vyrabi mraky smecek,ale kupuje si nejaky spolecnosti.Jeho cisla jsou asi tak verohodna,jako jeho stary benchmarky,nez jim na to prisli a zatrhli.Takze jedna lez za lzi….tak tomu rikam „Globalni Mega uspech“

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here