Další informace o Samsungu Galaxy S III: bude tenký jen 7 mm a začne se prodávat v květnu

3

Korejský zpravodajský server Electronic Times News přinesl s odvoláním na nejmenované zdroje nové informace o dlouho očekavaném Samsungu Galaxy S III. Podle těchto zpráv by měla být nová vlajková loď tenká jen 7 milimetrů, tedy o 1,5 mm méně než Galaxy S II. Dále korejské zdroje uvání přítomnost Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich, Super AMOLED Plus displeje, 8mpx zadního a 2mpx předního fotoaparátu. Na trh by se Galaxy S III mělo dostat během května, což je v souladu s časovým harmonogramem řady telefonů Galaxy.

Podle starších informací by měla být novinka vybavena také čtyřjádrovým procesorem a 2GB RAM. Nakolik jsou všechny dosavadní neověřené informace a spekulace pravdivé se dozvíme velmi brzy po představení telefonu. Na konci února na veletrhu MWC v Barceloně to ale s největší pravděpodobností nebude.

zdroj: BGR

 

3 KOMENTÁŘE

  1. tak tohle by se mi líbilo velice i co se týče designu. Snad jen ty záda by si zasloužila a i to tak trošku vypadá že by mohla mít hliníkovej kryt. Hezký nástupce mého SGS2. Tak to už asi vydržím a nebudu přelejzat na NOTE 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here