Čtyři čínští výrobci budou mít příští týden konferenci

0

political-Android-spyware-from-China-680x375

Příští týden to bude v Číně opravdu ostré. Tedy, alespoň jeden den, a to konkrétně 23. dubna. Právě v tento den (a teď se, prosím, posaďte) si naplánovali tiskovou konferenci celkem čtyři významní čínští výrobci. Tedy, vlastně tři, ten čtvrtý totiž bude uvádět na trh svůj první produkt.

Ptáte se, o jaké společnosti jde? Jedná se o společnosti Xiaomi (o kterém jsme se již na našem webu zmínili), OnePlus One (právě tento výrobce bude představovat svůj první smartphone), ZTE a jejich Nubia a celé to zakončí společnost Huawei, která se chystá také představit své nové produkty.

Pojďme se tedy nyní podívat společně na to, co můžeme od těchto výrobců příští týden (v jeden den) čekat.

Xiaomi

Společnost Xiaomi bude toho představovat poměrně hodně. Od příslušenství k PC (konkrétně se jedná o TrackPad, který můžeme znát z počítačů Mac), přes novou vlajkovou loď MI3S až po první tablet společnosti Xiaomi – MiPad.

ZTE

Další čínská společnost, společnost ZTE se chystá pokračovat ve své sérii Nubia. Právě zde není jasné, zda-li se bude jednat o představení nového telefonu, či zahájení prodeje modelu Nubia X6, která je vlajkovou lodí společnosti.

Huawei

Společnost Huawei, která se i u nás řadí mezi známější značky, se hodlá představit svůj nový telefon, který ponese označení Huawei Honor X1. Ten nabídne (nejspíše) osmi-jádrový procesor, o taktu @1,6GHz. Dokonce je v tuto chvíli známá i cena – 1799 CNY, což v přepočtu je zhruba 5750 korun.

OnePlus One

Tím posledním výrobcem, který představí svůj smartphone, je společnost OnePlus One. Ta hodlá představit vysoce výkonný smartphone, který zaujme především svojí cenou. O tomto projektu jsme se navíc již několikrát na našem webu zmínili.

 

Zdroj: Gizchina

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here