Chystá LG nabušené LG G4 Pro?

0

Už delší dobu kolují internetem informace o tom, že se LG chystá vyrobit většího a výkonnějšího bratříčka pro LG G4 s názvem LG G4 Pro. Jedná se samozřejmě o spekulace a nic zatím nebylo LG oficiálně potvrzeno, takže se klidně může stát, že LG celý projekt odpíská a žádné G4 Pro nevznikne.

Podle různých čínských webů bude LG G4 Pro prvním telefonem od LG, který nabídne 4 GB operační paměti RAM. Ta bude dopomáhat procesoru Snapdragon 820 o zatím neznámém taktu. Displej o velikosti 5,8″ a QuadHD (2560 x 1440 px) je už pro takto vybavený telefon od LG samozřejmostí. Na data bude určeno vnitřní úložiště o velikosti 32GB respektive 64 GB pro paměťově větší variantu. Zadní fotoaparát bude disponovat úctyhodným rozlišením 27 MP, což ale ve výsledku nemusí znamenat dobré fotky, protože jak jsme se už několikrát přesvědčili, tak megapixely nejsou všechno. To celé bude zabaleno v celokovovém těle.

Soudě dle specifikací a velikosti displeje, bude se jednat o přímého konkurenta Samsungu Galaxy Note 5 (případně S6 Note, název zatím není jistý).

 rp_LG-logo-580x328-300x169.jpg

Zdroj: phonearena.com

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here