Videorecenze Gangstar Rio City of Saints

9

Gangstar Rio City of Saints

Pokud bychom se vrátili v čase o rok nebo o dva zpět a podívali se na herní scénu na mobilních zařízeních, spatřili bychom jasného lídra mezi vývojáři. A tím byl Gameloft. Hodně mu pomohlo kopírování a vykrádání PC her. Ať už to byla série Modern Combat, která si brala za vzor Call of Duty, ať už to byla série Dungeon Hunter, která vycházela z Diabla, ať už to byl Order and Chaos Online, bezpochyby nejlepší online hra pro mobily, která má s World of Warcraft společného opravdu hodně. V neposlední řadě to byla taky série Gangstar. Inspirace v další kultovní hře pro PC a to v sérii Grand Theft Auto. V minulých dnech nám na mobilní zařízení dorazil další díl. Tentokrát nese podtitul Rio a slibuje větší zábavu na rozlehlejší mapě přesně ve stylu GTA. Jak tento zbrusu nový počin z dílen Gameloftu dopadl, tak na to se podíváme v následující videorecenzi.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

9 KOMENTÁŘE

  1. no, plnohodnotne GTA3 nema kazdy, napr. moj mobil (EVO3D) neni v markete podporovany.. to je odpoved na otazku, preco by sme sa mali uspokojit s tymto, ked je k dispozicii GTA3… (-_-)

  2. Nevíte někdo jak v Gangstar Rio udělat misi Heroin Heroine,když ukradnu to červené auto tak nevím co s ním mám dál dělat… A nevíte někdo odkaz na Ulož to.Kde stáhnout GTA 3 a jak to nainstalovat do telefonu ? Díky moc

  3. Gangstar rio mi připadá lepší než GTA 3 a San Andreas nevím čím to je ale lepší je GTA na pc. Je pravda že Gangstar nemá dobrou grafiku ale hrál sjem nelegální verzi 1.1.2 a tam byly lepší textury aut, silnicí, budov. Multiplayer by této hře neuškodil.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here