Top 10 nejpopulárnějších her minulého týdne | 17. týden

0

TOP10 hry

Víkend je před námi a my vám opět přinášíme seznam Top 10 nejpopulárnějších her. Tentokrát vám přinášíme hry skoro z každého soudku, takže by si měl vybrat skoro každý.

 

Bus Rush

Bus Rush je endless hra, která je velmi podobná hře Subway Surfers. Rozdíl mezi těmito hrami je hlavně v tom, že místo skákání po vlacích skáčete po autobusech. Ve hře máte také spoustu překážek – podchody, zábrany, kufry apod. Své skóre můžete porovnávat s kamarády. Pokud jste soutěživí, tak si hru stáhněte.

bus rush bus rush2 bus rush3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Truck Driver 3D: Offroad

V této hře se stanete řidičem ruského vozidla a budete se snažit dojet do cíle po náročné cestě. Aby to nebylo moc jednoduché, tak dostanete pořádný náklad a na cestě vás budou čekat ostré zatáčky nebo hluboká rokle pod vámi, do které nesmíte spadnout. Hra se chlubí pokročilou fyzikou a realističností.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Dream League Soccer

Ve Dream League Soccer si zahrajete se svým týmem fotbal. Pomocí série přesných přihrávek se budete snažit dát gól a nenechat si ukrást míč. Se svými fotbalisty můžete také trénovat přihrávky, práci s míčem nebo fitness, abyste z nich dostali maximum během zápasů.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Mad Skills Motocross 2

V této hře se stanete motocrossovým jezdcem a vy se budete snažit dostat do cíle dříve než protihráč. Na výběr budete mít 8 různých motorek, které si můžete upravit podle svých představ. Kromě motorek si můžete upravit i svého jezdce, takže mu můžete změnit přilbu a oblečení.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

MARVEL Future Fight

V této hře si můžete zahrát za své oblíbené superhrdiny od MARVELa a bojovat za pořádek v ulicích. Na výběr je třeba Iron Man, Spider-Man, Thor, kapitán Amerika, Hulk nebo Daredevill. Ve hře je také možnost zahrát si v PvP aréně proti jiným hráčům a porovnat tak svoje herní dovednosti.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Anime Arena

Anime Arena je bojová hra, ve které můžete bojovat proti slavným kresleným postavičkám z asijských pohádek. V aréně můžete hrát třeba za Naruta a užít si s ním spoustu bojů proti jiným slavným postavám. Hra je velmi atraktivní pro lidi, kteří se v anime prostředí pohybují a znají tyto postavy.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Future Crime Simulator

Tato hra vás jistě neoslní svou grafikou ani fyzikou ve hře, ale spoustou možností, co ve hře můžete dělat. Díky obleku z budoucnosti můžete provádět kousky jako Spider-Man. Můžete šplhat po stěnách, houpat se přes celé město pomocí lan, mlátit lidi, střílet po nich a zlepšovat své dovednosti. Hru neberte moc vážně, je vhodná spíše na vyzkoušení a krátkodobé odreagování.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Wild West Escape

Wild West Escape je logická hra, ve které se snažíte rozluštit hádanky, abyste se posunuli dál ve hře. Některé hádanky mohou být opravdu zapeklité, ale většina z nich jde lehce překonat. Ke splnění některých rébusů budete potřebovat nějakou věc ve svém inventáří, takže sbíráte vše, co najdete.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Mini Motor Racing WRT

V této hře závodíte se svým autem a snažíte se předjet všechny své protivníky. Při závodu máte k dispozici pohled shora a kvůli tomu vypadají auta docela male. Své auta si můžete upravit jak chcete a dokonce budete mít na výběr z opravdových modelů aut. Také si můžete sestavit svůj tým mechaniků a inženýrů, kteří vám budou pomáhat.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Scrabble

Deskovou hru Scrabble zná snad každý. Teď máte možnost si ji zahrát v elektronické podobě proti opravdovým hráčům z celého světa. Jediný problém je, že hra nepodporuje češtinu, ale pokud umíte anglicky, francouzsky, italsky, španělsky nebo německy, tak si můžete v pohodě zahrát.

scrabble scrabble2 scrabble3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here