Top 10 nejpopulárnějších her minulého týdne | 14. týden

0

Před námi jsou Velikonoce a tyto svátky nám přinášejí spoustu volného času, který můžeme využít ke hraní her na svých chytrých zařízeních. Pokud tedy budete mít nějaký čas, určitě sáhněte po hře z našeho seznamu Top 10 nejpopulárnějších her minulého týdne.

 

Project Parkour

Parkour je sport, při kterém běžíte a překonáváte nejrůznější překážky. Tento mladý sport si nachází čím dál víc příznivců, a proto si vývojáři z TwoRobotsStudio řekli, že vytvoří hru, ve které si Parkour můžete zkusit bez námahy. Pokud se vám nechce nikde pobíhat a poskakovat, tak si stáhněte tuto hru.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Stickman Rush

Stickman Rush je další hra na skóre, ve které se snažíte dostat co nejdál. Ocitnete se na cestě v provozu a předjíždíte auta. Čím více aut předjedete, tím větší máte skóre. Kromě aut jsou na cestě také překážky, které můžete přeskočit. Své skóre můžete porovnávat s kamarády a soutěžit tak mezi sebou.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Silly Sausage in Meat Land

V této hře hrajete za podivného natahovacího psa, který se snaží projít jednotlivé úseky hry pomocí svého natahování. V jednotlivých kolech musíte posbírat klíče a přitom se vyhnout nožům pilám nebo laserům. Hra je hlavně o načasování a dokáže zabavit na dlouho.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Flow

Ve hře Flow se snažíte spojit vždy 2 body stejné barvy a zaplnit spojovací čarou celé hrací pole. V hracím poli se nachází více barevných bodů a spojovací čáry se nesmí křížit. Hra je zaměřená hlavně na postřeh.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Angry Birds Go!

Angry Birds je jedna z nejznámějších sérií her pro chytré telefony. Angry Birds Go je závodní hra, ve které budete závodit v autíčkách proti ostatním ptáčkům a prasátkům. Zachovány jsou akorát hlavní opstavy, ale hra je úplné jiná, než původní Angry Birds. Pokud se jste fanoušci série Angry Birds, tak stahujte.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Dumb Ways to Die 2: The Games

Dumb Ways to Die je postřehová hra s příjemnou grafikou a vtipnými animacemi. Ve hře vám běží časomíra a máte 3 životy, vy se snažíte splnit jednotlivé úkoly než vám vyprší čas. Hra je vhodná na zkrácení čekání na autobus.

Více informací zde: androidmarket.cz


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

DomiNations

DomiNations je budovatelská hra, ve které stavíte vlastní město. Pomalu se propracováváte od doby kamenné až po budoucnost, ve které létáte do vesmíru. Ve hře můžete také bojovat proti ostatním hráčům. Pokud vás baví online hry, ve kterých si naklikáte další kroky dopředu, tak si stáhněte tuto hru.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Dr. Driving

V této hře se stanete řidičem auta a budete řídit v městském provozu. Na výběr máte z několika aut a herních režimů. Pokud se přihlásíte přes svůj Google účet, tak budete mít možnost hrát také online multiplayer proti ostatním hráčům.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Gummy Drop!

Ve hře Gummy Drop vyměňujete gumové bonbóny tak, aby byly alespoň 3 vedle sebe. Gummy Drop je podobná hra jako Candy Crush Saga, ale v této hře vás taky motivuje stavba města za vyhrané hry. Pokud máte rádi postřehové hry, kde vyměňujete různé kameny (v tomto případě bonbóny), tak si vyberte tuto hru.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

SimpleWheels

Ve hře SimpleWheels se snažíte kolem mozku vytvořit konstrukci, která se dokutálí co nejdál. Protože mozek není zrovna přizpůsoben ke kutálení, tak mu musíte pomoci a vytvořit kolem něj kolo. Hra je docela vtipná, stojí za to si ji zahrát.

unnamed (2) unnamed (1) unnamed


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here