Tanky z World of Tanks se chystají dobýt Androidy

8

Velmi populární herní série World of Tanks se chystá dobýt mobilní zařízení. Herní studio Wargaming odstartovalo registraci do uzavřené mobilní beta verze této oblíbené hry. I vy se tak můžete přihlásit a podílet se na testování WOT na Vašem Androidu, registraci lze provést zde.

World of Tanks Android Beta2 World of Tanks Android Beta1 World of Tanks Android Beta

Je to již téměř rok co Wargaming  ohlásilo vývoj mobilní aplikace pro iOS a Android, konkrétně se tak stalo před rokem na herním veletrhu GDC. Vývojáři mají za sebou velký kus práce, kdy se snažili přenést propracovanou počítačovou hru na dotyková zařízení.  Podle tvůrců by jsme neměli být ochuzeni o  většinu prvků známých právě z počítačové verze, v rámci hy je také myšleno na multiplayer kterého se může zúčastnit až 14 hráčů v rámci jedné bitvy. Jak se vývojáři s touto vyzvou vypořádat se dozvíme již brzy v oficiální verzi, která by měla být představena v následujících měsících.

Zdroj: droidgamers.com

8 KOMENTÁŘE

      • „Jak se vývojáři s touto vyzvou vypořádat se dozvíme již brzy v oficiální verze“ 😀 tohle me prastilo do oka jako prvni a to jsem to jen v rychlosti prolit 😀

          • Jak se vývojáři s touto vyzvou VYPOŘÁDAT se dozvíme již brzy v oficiální verzi, která by měla být představena v následujících měsících. Nejspíš jste chtěl uvést vypořádají

  1. Je to fajn hra, tedy alespoň do tier IX, pořídit si X tank je prostě hovadina.. desítkové tanky jsou jen drahé mrchy k ničemu.. pokud chcete utrácet kredity a NIC nevydělat tak hrajte s X protože i když vyhrajete tak nic nevydelate.. naopak je třeba stále doplácet z ušetřeného..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here