Tahově strategická střílečka Frozen Synapse vyjde na Android

0

frozen synapse

Stratégové všech zemí, radujte se! Původně v roce 2011 na Windows, OSX a Linux vydaná a následně kupříkladu v jednom z balíčků Humble Indie Bundle obsažená kombinace tahové strategie a střílečky z ptačího pohledu – Frozen Synapse se už brzy dočká vydání na iPad a tablety s Androidem.

Nepůjde navíc jen o nějakou ořezanou verzi, která bude mít s původní Frozen Synapse společný jen název a vesmír, ale o skutečně plnohodnotný port, který kromě stejného obsahu pro jednoho hráče nabídne i plnohodnotnou a hlavně napříč všemi platformami hratelnou hru pro více hráčů. Jediné co bude v mobilních verzích prozatím chybět je obsah z nedávného DLC RED, i ten by měl ale s drobným zpožděním přijít.

Verze pro jablečný iOS by měla být na AppStore k dispozici již od 5. května letošního roku. Datum vydání androidí verze prozatím není známý, údajně bude ale následovat brzy. Neznámou je také cena, nicméně vzhledem k tomu, že hra na steamu stojí okolo 11€, tak se dá ale počítat s lehce částkou. Z hru kvalit Frozen Synapse to bude ale určitě stát.

Frozen Synapse je do tron-like světa zasazená strategická střílečka z ptačího pohledu, ve které se hráči po kolech střídají v plánovaní dalších tahů, které jsou následně ve stejném čase provedeny. Nabízí jak kdykoliv přerušitelnou hru pro více hráčů, tak kampaň pro hráče jednoho. Vedle hratelnosti se vyznačuje také stylovou grafikou a naprosto nezaměnitelným soundtrackem.

PS: Kdyby si chtěl někdo Frozen Synapse zahrát na steamu, tak se bránit nebudu; petrroll.

httpv://www.youtube.com/watch?v=vVGu_ydmwm8

Zdroj: droidgamers

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here