Skylanders Battlegrounds – zábavné akční RPG od Activision

0

Skylanders Battlegrounds

Na Google Play se opět objevil nový herní titul Skylanders Battlegrounds. Tentokrát očekávejte akční RPG videohru, ve které si vyberete svého oblíbeného zástupce ze Skylanders. Pokud vám něco tento název říká, pak možná proto, že se jedná o sběratelské předměty dostupné v reálném světě.

Hru Skylanders Battlegrounds vyvinula známá společnost Activision. Od ní je neznámější série Call of Duty, která je rozsáhlá na různých platformách od počítačů až po všemožné konzole a nechybí ani zástupce na mobilních operačních systémech iOS a Android.

A o co ve hře půjde? Hrdinové Skylanders, které bude hráč postupně odemykat společně s jejich vylepšeními, se deformují na bitevním poli. Bojový systém pak umožňuje hráči ovládat až dva Skylanders najednou.

Abyste z bitvy vyšli vítězně, bude potřeba dobrého načasování a správného výběru místa vašeho vojska. Skylanders Battlegrounds je kombinací tahové a real-time strategie. Postavičky Skylanders lze importovat pomocí tajných kódů.

Zdá se, že toto RPG má co nabídnout a může být opravdu zábavné. Nicméně na jeho pořízení budete potřebovat 7 dolarů (130 korun). Ve hře se pak setkáte s dodatečnými nákupy, které odemykají například různá vylepšení.

Zdroj: AndroidPolice


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here