Robot Unicorn Attack – jednorožci, delfíni a duha

0

Ne, opravdu si neděláme legraci, Robot Unicorn Attack je skutečně název hry pro Android. A ta hra je shodou okolností navíc velmi zábavná!

Princip je jednoduchý, pochopíte ho okamžitě – ovládáte robotického jednorožce, který běží. Jak běží, musí skokem překonávat propasti mezi plošinkami, speciálním jednorožčím útokem prorážet zákeřně umístěné hvězdicové kameny a sbírat víly. Jak plyne herní čas, jednorožec neustále zrychluje až do bodu, když už nejste dost rychlí a zemřete. Máte tři pokusy a po třetí smrti se skóre ze všech sečte a zapíše do tabulky. Nic víc, nic míň.

Nutno říci, že hra není původní – vývojářské studio Adultswim games ho vytvořilo již dříve jako flashovou hříčku, která ale i na displeji telefonu funguje překvapivě dobře. Je to akční arkáda, kterou si během pár minut při čekání ve frontě zahrajete, překonáte svoje skóre a odložíte. A samozřejmě sed pokocháte robotickými delfíny, kteří ve hře opravdu jsou.

Ovládat můžete svého jednorožce jak klasickými virtuálními tlačítky, tak gesty. Zvukový doprovod je patřičně šílený s nebeskou hudbou v menu a podivnou popovou éterickou šíleností během hry, prostě učiněný ráj. Skáčete s robotem, sem tam proletí delfín, objeví se duha a po třetí smrti jste spokojeni, že jste překonali vlastní rekord v počtu sebraných víl. Za sedmnáct korun fajn zábava, no ne?


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

httpvh://www.youtube.com/watch?v=adWBW1eT-FM

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here