Oil Rush 3D konečně na Google Play, bohužel jen pro Snapdragon S4 zařízení

2

oilRush

Koncem ledna oznámená postapokalyptická strategická hra Oil Rush, která v roce 2011 původně vyšla na počítače, se začátkem tohoto týdne objevila na Google Play.

Jak se bohužel předpokládalo již před vydáním, tak je novinka kompatibilní pouze se zařízeními vybavenými procesorem Snapdragon S4, alespoň 1 GB RAM a grafickým čipem Adreno 320, případně Adreno 225. V reálu si ji tedy užijete jen na Google Nexus 4, LG Optimus G, některých verzích HTC One S, Sony Xperia T, Xperia Z, ASUSu Transformer Padu a několika málo dalších, již méně rozšířených, zařízeních.

Na androidí hry poměrně nadstandardní je také cena. Není tedy tak vysoká, jako u klasické PC verze, nicméně ani 157 korun, za kterých se na Google Play prodává, není zrovna málo. Na vyzkoušení je naštěstí k dispozici zdarma stažitelné demo, které obsahuje první kapitolu, tedy prvních několik misí, které by měly stačit na dostatečné seznámení s hrou.

Verze pro ostatní dostatečně výkonné procesory, tedy Tegru 3 a lepší Exynosy, bude dostupná po skončení šestiměsíční časové exkluzivity, tedy přibližně v září letošního roku.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

http://www.youtube.com/watch?v=W4g3YhZRZbY

Via: androidauthority 

2 KOMENTÁŘE

  1. Jak jsem spal už jinde… Bez jakéhokoliv obcházení GP jsem si hru oficiálně nainstaloval přímo z Playe na svůj HTC Desire (který S4 určitě nemá) 🙂 Celkem se to štípe, ale všechno funguje jak má a i samotná hra se normálně zapne 🙂 Takže bych asi nevyděl problém v nelegálním portu hry na ostatní čipsety. To, že na tom vývojáři nevydělají a po půl roce po hře neštěkne ani pes…to už je jejich boj 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here