Manuganu – povedená 3D arkáda [recenze]

0

Manuganu se stala jednou z nejpopulárnějších her za posledních 14 dní a musím říct, že právem. Dokazuje tak to, že i když nejde o hru s parádním příběhem nebo všemožnými prvky, může stát u hráčů velmi vysoko. Je to typická 3D arkáda, které známe převážně z konzolí.

manu

Dvě tlačítka

Prvních pár levelů mne trochu zaskočilo. Viděl jsem pouze dvě tlačítka a zároveň pouze dvě akce. To se ale po chvíli změnilo, protože čím více se zažíráte do hry, tím se vám odkrývají další a další akce, které ale opět ovládáte pouze dvěma tlačítky. Hra se navíc postupem času rapidně zrychlí a výběr mezi tlačítky je tak těžší a všechny úkony je zapotřebí zautomatizovat.

Levé tlačítko má v sobě akci pro zastavení a rozběhnutí, létání nebo stop a start při lezení po lanech. Pravým tlačítkem skáčete buďto jednoduchý skok nebo double a v neposlední řadě se například odrážíte od zdí. Mimo tlačítka pak vybočuje pouze slide dolů, který dá pokyn šamanovy, aby se sklouzl.

Screenshot_2013-04-10-18-32-38

Manuganu

Hra se nesnaží o žádný převratný příběh a ani ho ve hře nenaznačí. S mladým šamanem jde jen o to, dorazit do cíle v co nejlepším čase, s nasbíranými modrými kameny nebo medailony. Celkově je pro vás připraveno 30 kol ve třech lokalitách. Poslední kolo v dané lokalitě se odemyká pouze za předpokladu, že nasbíráte určitý počet hvězd, kterými jste oceňování právě za výše zmíněné splněné úkoly.

Screenshot_2013-04-10-18-33-55

Závěr

Velmi povedená 3D arkáda, která slouží převážně k odreagování, ale později se u ní můžete také pěkně zapotit. Doporučuji.

Hodnocení: 10/10


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here