Logická hra Psychoban pro Android zdarma ke stažení

5

Psychoban je logická hra známá z iOS, předělávka japonské hry Sobokan, ve které máte za úkol posouvat bedny na vyznačená místa. Původní na dnešní dobu retro grafiku vystřídalo 3D a skladníka mentálně postižený hrdina. Ten se pohybuje v temných a nepříliš útulných prostorách psychiatrické léčebny, příjemnější pocit nepřidávají ani vzhled hlavního hrdiny a ostatních postav ve hře a použité zvuky.

Čeká na vás celkem 60 úrovní v šesti různých budovách a několik různorodých bonusů. Hru můžete stahovat zdarma z Android Marketu, za některé další levely ve hře je ale nutné zaplatit. Podporována jsou rozlišení 800 x 480854 x 4801024 x 600.

httpv://www.youtube.com/watch?v=pr9_bfxm240

5 KOMENTÁŘE

  1. Kdyz ma hra na marketu 50 mega tak to nepovoli stahnout na galaxy s. Nevim jestli to je jen muj problem, ale asi ne. Tak jdu hledat apk na internetu:(

    • To je tým, že väčšinou je cache-download obmedzený na nejakú veľkosť a po prekročení sa ti to nepodarí stiahnúť. Odporúčam presunúť z mobilu na SD kartu a mal by si mať po probléme. 😉

  2. Psychoban 😀 má dobré meno! dúfam, že to bude dobrá hra, lebo ju už sťahujem 😀 je to zadarmo, jupíííííííííííííííííííííííííííííí!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here