Green Farm – nová farmářská hra od Gameloftu zdarma

3

Vývojářské studio Gameloft nás překvapilo a zcela nečekaně vydalo novou hru pro Android, kterou si nyní můžete zdarma stáhnout z Android Marketu.

Green Farm potěší zejména ty, kteří si oblíbili FarmVille či podobné hry. I zde je vaším úkolem starat se o svou farmu, na které pěstujete rostliny a chováte zvířata, vyrábíte džus, sýry nebo se zdokonalujete v řemeslné výrobě, například tesařství. Za vydělané peníze si kupujete semena nových rostlin, zvířata, budovy a dekorace. Postavičku svého farmáře si můžete upravit podle vašich představ.

Ve hře nechybí ani traktory a jiné stroje, které vám usnadní práci. Můžete se také zúčastňovat speciálních misí. Gameloft slibuje časté aktualizace a nové předměty ve hře.

Podobně jako FarmVille můžete i Green Farm hrát zcela zdarma, pokud ale chcete některé doplňkové předměty a funkce ve hře, musíte si je zaplatit.

Green Farm

 

Green Farm (zdarma)

3 KOMENTÁŘE

  1. zdarma je to jenom do té doby, dokud nechcete mít něco lepšího…např. pro nákup nějakého stroje/budovy potřebujete zelený peníze a ty se dají sehnat buď zaplacením skutečnými penězmi z vašeho účtu nebo plněním misí…jenže ty mise – např. druhá spočívá v tom, že musíte vypěstovat určitý počet kuřat a ty se dají opět koupit pouze za zelený peníze a ne za mince. Takže zase potřebujete platit z účtu. Občas zelený přibude, ale je to jenom v řádu jednotek. Začarovaný kruh, který vás nutí platit. I hnojivo je za zelený….vydělávám mince a ty jsou mi k prdu – kdyby tam aspoň byla nějaká směnárna mincí za zelený, ale takhle :-/

  2. Tak tak,je to hruza,kdyby jen to chtelo za vsechny lepsi predmety,ale chce to platit za kazdy predmet nutny pro postup hrou. A ty zeleny jsou neskutecne drahy.To bych byl radsi kdyby celek stsl stovku a v nem bylo vse zdarma.

  3. nesnáším všechny farmářské hry . Na facebooku mu pořád posílají requesty, a je to hrůza, že se stímhle zabívají lidi. Už jsem si zablokoval přístupy k takovým hrám, ale přece jenom nerozumím, proč je tohle dobré. Výdyď to vůbec není skutečný. Tak reději si pořádit malou zahradku a ty hodiny strávený na internete strávit opravdovým farmařením

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here