Glu Mobile oznámilo 7 nových her, které vyjdou do konce tohoto roku

0

Vývojáři z Glu Mobile oznámili několik nových her, které by měly vyjít do konce tohoto roku. Všechny budou, stejně jako většina novějších her od Glu, distribuovány jako freemium. To znamená, že je bude možné stáhnout i hrát zcela zdarma, ale pro větší požitek ze hry bude nutné přímo v aplikaci zakupovat různé další vlastnosti a funkce.

  • Frontline Commando – Klasická střílečka z pohledu třetí osoby, zasazená do prostředí pouště.
  • The Nightworld – Glu tuto hru vyvíjí ve spolupráci s James Frey’s Full Fathom Five. Jde také o střílečku z pohledu třetí osoby, která se ale odehrává v apokalyptickém světě. Půjde o první hru od Glu, která využívá Unreal Engine, můžeme se tak těšit na perfektní 3D grafiku. Příběh hry bude založen na zatím neznámých knihách od nakladatelství Harper Collins.
  • Infected: Infect the World – Půjde o další střílečku, ve které budou tentokrát hrát hlavní roli zombie. Hra bude pravděpodobně vycházet z Planet Moon pro PlayStation Portable.
  • Blood & Glory – O této hře zatím víme jedinou informaci: půjde o 3D bojovu hru, ve které podle názvu nebude nouze o krev.
  • Rogue Racing – Závodní hra se super výkonnými auty, tzv. muscle car.
  • Toy Village – Hra velmi populárního typu, kterých má i Glu ve své nabídce nespočet, ve které je vaším úkolem něco stavět a spravovat. Tentokrát zasazena do kouzelného světa hraček.
  • Stardom: The A-List – První hra, která bude vytvořena ve spolupráci s vývojáři z Blammo Games, kteří se podíleli například na úspěšné hře Smurf Village od Capcom.

Na ukázky z některých her se můžete podívat v následujícím videu, které představuje hry od Glu Mobile v posledním čtvrtletí letošního roku:

zdroj: dg

 

 

 

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here